Minulé akcie

Forge of Empires už uskutočnilo nejaké herné akcie a eventy. Tu nájdete menší zoznam.

1. narodeniny Forge of Empires (Máj 8. - 21. 2013)

Hra Forge of Empires oslávila svoje prvé narodeniny, odstránila svoj BETA status a získala významné ocenenie. Ako vďaku za priazeň a podporu našich hráčov sme pre nich pripravili malé herné prekvapenie. Madam Fortuna navštívila mestá našich hráčov, aby sa s nimi podelila o svoje tajomstvá. Všetci zúčastnení obdržali niekoľko mysterióznych úloh, ktorých splnením bolo mozné získať zaujímavé odmeny.

Rómeo a Júlia - Valentín (Február 11.-18., 2013)

Od 11. februára mohli hráči, poďla pohlavia ich avatara, splniť rôzne typy valentínskych úloh a získať cenné odmeny. Tí, ktorí sa dostali až na koniec, mohli získať špeciálnu odmenu.

Event zimy (December 1., 2012 - Január 6., 2013)

Každý deň sa hráčom objavila nová úloha. Bolo možné získať rôzne zimné avatary, a pár veľmi špeciálnych budov!

Letný event 2013 (August 14., 2013 - September 4., 2013)

Greva Darn hrdo prezentovala svoj nový klobúk v uliciach vášho mesta, keďže do mesta zavítalo letné kasíno s odmenami v každom susedstve... vrátane špeciálnych odmien z minulých eventov! Hráči mali možnosť súperiť s ostatnými susedmi o tieto minulé odmeny, alebo mohli získať úplne nové, letné ceny.

Halloween event 2013 (Október 23, 2013 - November 5., 2013)

Jack sa vrátil! Naša najobľúbenejšia tekvica nás opäť poctila svojou návštevou, a hráčom priniesla kopec nových úloh a hádaniek na splnenie. Ako odmenu bolo možné získať dvoch nových strašidelných avatarov do profilu, alebo minuloročnú odmenu - cintorín (alebo vylepšenie toho vlastneného). Každý hráč, ktorý sa dostal až na koniec línie úloh mohol získať ďalšiu špeciálnu budovu.

Event zimy 2013 (December 1, 2013 - Január 2, 2014)

Frosty sa opäť ukázal v mestách a priniesol so sebou veľa darčekov pre hráčov. Každý deň sa objavila nová úloha a každý mohol za odmenu získať skvelé Hviezdy, ktoré sa dali vymeniť za darčeky. Medzi darčekmi bola každý deň špeciálna odmena, a všetci sa ju snažili nájsť!

Valentín 2014 (Február 7 - 16, 2014)

Zatratený pár Rose a Jack bol zúfalý a potreboval pomoc hráča. Zamilovaný pár mal pre hráčov sériu rôznych úloh, ale v konečnom dôsledku, ich osud bol len v rukách hráčov.
Strom lásky bol odmenou pre všetkých, ktorí prešli naše úlohy, a tí hráči, ktorí ho už vlastnili, ho mohli vymeniť za vylepšenú verziu.

Veľká Noc 2014 (Apríl 9 - 23, 2014)

Vzrušujúcí čas kraslíc! Zajčikovia - poslúchajúc príkazy vašich susedov a priateľov - behali po vašom meste a schovávali kraslice, za stromy a iné dekorácie. Rovnako ste mohli vy, schovávať kraslice u ostatných hráčov, aby ste im pomohli vyzbierať dostatočné množstvo vajíčok na výmenu za predmety v našom obchode. V evente bolo možné získať úplne novú jednotku - Šampióna - a množstvo iných nových predmetov a budov, ako napríklad Svätyňa znalostí.

FoE Futbalový Pohár 2014 (Jún 12 - Júl 13, 2014)

Najdôležitejší turnaj vo svete Forge of Empires začal 12. júna. Šikovní futbalisti zavítali do vašeho susedstva, aby si zasúťažili vo FoE Futbalovom Pohári! Hráči súperili v penaltovom rozstrele a za skórované góly mohli získať Poháre. Najlepší hráči mohli získať Pohár víťaza susedstva - symbol úspechu a slávy!

Letný Event 2014 (August 13 - 27, 2014)

Greva Darn bola späť v meste so svojím slamenným klobúkom, spoločne s letným kasínom, ktoré malo odmeny pre všetkých hráčov susedstve... vrátane špeciálnych odmien z minulých akcií! Hráči mali možnosť súťažiť so svojimi susedmi, aby mali šancu získať niektorú z týchto odmien, ale k dispozícii samozrejme boli aj úplne nové ceny a avatary!

Halloween event 2014 (Október 22, 2014 - November 5., 2014)

Hrôzostrašný Jack sa vrátil so svojími hádankami, novými odmenami a portrétmi! Medzi najnovšie odmeny patrí Dom hrôzy, taktiež bolo možné získať vylepšenia pre už vlastnené cintoríny alebo získať pôvodný cintorín.

Event zimy 2014 (December 1, 2014 - Január 5, 2015)

Frosty sa opäť ukázal v mestách a priniesol so sebou veľa úloh, prekvapení a darčekov pre hráčov. Každý deň sa objavila nová úloha a každý mohol za odmenu získať skvelé Hviezdy, ktoré sa dali vymeniť za darčeky. Medzi darčekmi bola každý deň špeciálna odmena, a všetci sa ju snažili nájsť! A po prvýkrát bol event dostupný aj iOS zariadeniach!

Valentín 2015 (Február 11 - 25, 2015)

Hráči mali tento rok možnosť rozhodnúť o osude troch ľudí, Robina a Šerifa, tvrdých chlapov, ktorí súperili o lásku krásnej Mariany. Celý ľúbostný trojuholník zažil niekoľko dramatických udalostí. Strom lásky čakal na všetkých, ktorí splnili naše úlohy, rovnako ako jeho vylepšená verzia pre majiteľov stromu z minulých rokov, plus navyše úplne nové portréty!

Veľká Noc 2015 (Marec 25 - Apríl 12, 2015)

Greva Darn bola tento rok opäť krásne vystrojená a s vašou pomocou schovávala vajíčka po mestách hráčov v tomto skvelom evente. Priatelia a susedia mohli potom vymieňať nájdené kraslice za skvelé odmeny a portréty. Súčasne bola predstavená nová jednotka, a opäť ste mohli získať niektoré staré známe odmeny.

Letný event 2015 (Jún 17 - Júl 08, 2015)

Tento rok sa Greva rozhodla zvoliť orientálnu tému: slnko, piesok, tajomstvá a exotické odmeny. K úplne novým budovám, ako napríklad Sfinga, Ziggurat alebo Karavansaraj, hráči mohli roztočením kolesa získať aj veci zo starších eventov, suroviny, atď. Naviac, každé roztočenie kolesa sa pripočítavalo v susedstve kcieľu 77 zatočení, a akonáhle sa tento limit dosiahol, každý hráč v danom susedstve získal 20 medailí.

Príbeh Hrdinu 2015 (September 10 - September 18, 2015)

Rozprávač príbehov navštívil mestá hráčov aby im vyrozprával hrdinský príbeh An-Wara. Každý kto si vypočul celý príbeh a splnil všetkých 10 úloh, získal exkluzívnu odmenu - novú obytnú budovu s útočným bonusom pre všetky jednotky v meste kde je postavená počas útoku.

Kolumbus Event 2015 (Október 08 - Október 15, 2015)

V rámci tuhého ekonomického súboja medzi európskymi kráľovstvami, obchodné trasy do Ázie boli nesmierne dôležité. Bol to práve Kolumbus, ktorý navrhol plavbu na západ namiesto východu, a preplávaním Atlantiku sa dostať do východnej Indie. Naši hráči mali šancu prežiť Kolumbovo dobrodružstvo pri plavbe za hľadaním cesty do Ázie, pri ktorej však bolo objavené oveľa viac.

Halloween 2015 (Október 26 - November 10, 2015)

Strašidelný zadávateľ úloh vyzval hráčov k plneniu série úloh a hádaniek. Nebolo so však čoho obávať! Jack O'Lantern je síce mysteriózny tvor, ale v skutočnosti je veľmi priateľský a štedrý, takže odmenil každého kto plnil jeho inštrukcie pekným Cintorínom a Laboratóriom šialeného vedca.

Májová oslava 2016
Spolu s jarným obdobím príchádza aj nová kultúrna budova: Máj! Poteší obyvateľov vášho mesta krásnymi farbami a mašľami! Predstavujeme vám Hilde, energickú zadávateľku úloh plnú spomienok na oslavy 1. mája a dôvodov prečo sa vôbec konali. Tak sa ponorme do príbehu a oslávme jar spolu!

Výber Sveta

Vitajte späť, .

To sú svety, v ktorých ste už hrali:
  Hrajte v novom svete, ktorý ste ešte nepreskúmali

   Nie ste ?

   Odhlásiť sa

   blaaah