Mapa

Všetka akcia prebieha na mape pre cechovné súboje, ktorá bola špeciálne navrhnutá pre tento typ bitiek. Mapa je rozdelená na provincie, ktoré sú rozdelené rôznymi hraničnými prvkami ako rieky či hory. Každá oblasť zastupuje inú dobu/éru.


Mapa poskytuje rýchly prehľad vplyvu vášho cechu v rôznych provinciách a slúži ako vstupná brána do provincií, kde bude váš cech bojovať. Na obrázku môžete vidieť oblasť pod vplyvom vášho cechu zvýraznenú zelenou farbou, a nepriateľské územie zobrazené červenou. Oranžové oblasti sú vlastníctvom tzv. jednotiek NPC (ovládané počítačom), ktoré ešte hráčske cechy nezískali pod svoju kontrolu.


Váš cech môže bojovať v jednej provincii, alebo vo všetkých... výber je na vás! Avšak, bojovať môžete len s jednotkami a tovarmi rovnakej doby, v akej je provincia, v ktorej bojujete...Pri prechode myšou nad provinciou sa zobrazí okienko s popisom a informáciami o danej provincii, vrátane jej éry a TOP cechov v nej. V ľavom hornom rohu mapy môžete vidieť umiestnenie svojho cechu, a po kliknutí sa zobrazí rebríček.

Kliknutím na provinciu sa prenesiete na prehľad samotnej provincie.

Výber Sveta

Vitajte späť, .

To sú svety, v ktorých ste už hrali:
  Hrajte v novom svete, ktorý ste ešte nepreskúmali

   Nie ste ?

   Odhlásiť sa

   blaaah